Pyramidy v Postoupkách
"Lidstvo by mělo neomezené možnosti, kdyby dokázalo omezit možnosti omezenců"

Osobní příběhy návštěvníků

………….

Příběh Daniely 2021

Ptám se sama sebe, proč vlastně miluji právě tuto pyramidu? Odpověď je prostá:  Protože je plná lásky, nadšení, tajemství a stala se mou nejlepší přítelkyní. Navštívila jsem i jiné pyramidy. Na Moravě je ještě jedna, trochu menší, ale luxusnější. U její návštěvy jsem ale jen odevzdala a splnila úkol. Ale tato u Kroměříže mi i něco důležitého dala a dává pořád a hodně. Zbožňuju ji a vždy se na sebe moc těšíme. Ano i ona se těší. Vysílá ke mně emoce až do Prahy. 80000000000 … směju se, protože obě už víme, že se opět brzo uvidíme. A to už za 2 dny. Majitel pyramidy, stvořitel té úžasné bytosti, se jmenuje Karel Pálka. Je to moudrý a pracovitý člověk s velkým srdcem. Po pár zajímavých rozhovorech se z nás stali přátelé. Ráda si s nim v pyramidě povídám na jakékoliv téma. Třeba i o mimozemšťanech, energiích nebo technologiích. Nebo někdy jen tak o běžných věcech.

 Můj osobní příběh s léčením v této pyramidě. Začátkem roku se mi stala nehoda, roztříštila jsem si pravý kotník na nesprávné cestě životem. A to doslova. Následovali dvě operace a učení se znovu chodit. Pobyty v pyramidě mi pokaždé pomohly posunout se v uzdravování. Každé moje ,,first,, se uskutečnilo na tomto místě. Prvně jsem úplně sama rozmotala z obvazů polo-sádru (říkala jsem ji sarkofág )… prvně jsem se dokázala dotknout konečky prstů na noze, abych je natřela krémem… prvně jsem odhodila jednu z berlí a udělala krok… prvně do schodů… a samozřejmě moje prvé úplně bez berlí. Co to způsobilo? Odstranění strachu? Léčivá energie pyramidy? Důvěra a láskyplné emoce vystřelené díky pyramidě? Všechno. Jednoduše všechno. A mimochodem, vše bez jakýchkoliv rehabilitací, protože se mi na pár měsíců zkomplikovalo pojištění. Vše se rychle hojilo, mokvajici díry i jizvy. Dnes (podzim 2021) už hezky chodím, běžet ještě neumím, ale i to bude. A možná zase ,,poprvé“ kolem pyramidy. Jsem velice vděčná, že se p. Palkovi podařilo stvořit tak úžasnou bytost, stavbu i kamarádku všech lidí i bytostí. K mému zázračnému uzdravení nejen pohybového aparátu, ale i psychice a pooperačním traumatu, přispěl ještě jeden artefakt. Titanová pyramida. Ale to už je příběh na příště. 

Tento článeček jsem psala na podzim. Dnes bych znovu ráda navštívila svou kamarádku. Mějte všichni krásny den a snad se jednou v pyramidě uvidíme. 

* 8 a deset nul- napsal mi to mobil sám, když mi uklouznul, jak jsem právě tyto slova psala. Řekla jsem si, že to píše ona přeze mně, tak ať to v textu je.  Že by tajný kód? 10 nul je zajímavý symbol toho, čím se zabývám a osmička je symbol přitažlivosti (v mé individuální telepatické komunikací se vším)

Víc fotek zde

Daniela