Pyramidy v Postoupkách
"Lidstvo by mělo neomezené možnosti, kdyby dokázalo omezit možnosti omezenců"

Vliv pyramidy na člověka a jeho zdraví

Už při vstupu do pyramidy člověk většinou vnímá celkové uvolnění a cítí se klidně a příjemně. Toto prostředí pomáhá odstranit psychické bloky organismu, které pak způsobují např. migrény, stres a návazné zdravotní problémy – např. problémy s početím dítěte.

Při ozdravné terapii v těžišti pyramidy člověk potřebuje přibližně 10 minut na to, aby se zklidnil, uvolnil, přestal myslet na běžné starosti a soustředil se na vnímání celého svého těla.  Právě uvolnění je nutné pro lepší účinek pyramidální energie.
Během dalších 10-20 minut člověka rozbolí do maxima místa, kde má zdravotní problém, i když o něm zatím třeba ani neví. Charakter této bolesti (stálá, pichlavá, pulsující, atd.) ukáže na vleklou chorobu, nebo třeba jen na zánět. Pokud ho nic nerozbolí, je zdráv. Lidé, kteří již tuto terapii zkusili, popisují, že vnímali, jako by byli v nějakém proudu, který jimi procházel shora dolů nebo naopak. V dalším čase bolest postupně odeznívá, až může zmizet úplně. Ale je lepší tuto terapii po max. 45 minutách přerušit a po několika dnech opakovat, aby si tělo na novou zdravotní změnu zvykalo postupně. Jinak by se u některých lidí mohlo stát, že se jim paradoxně přitíží.

Hodně opatrní by měli být lidé s operací hlavy, ti musí vždy mít dozor.

Je potřeba si ale hlavně uvědomit, že každá bolest a nemoc má svou příčinu, a pokud ji člověk nedefinuje a neodstraní, zdravotní problém se mu zřejmě vrátí.
Závisí jen na jeho organismu, zda tento návrat bude za měsíc, za rok, či dva.
Pomocí moderních diagnostických přístrojů jsme zjistili, že pobyt v pyramidě způsobuje zrovnoměrnění otevření čaker a vyrovnání jejich energií (7 energetických center člověka). Tento stav umožní tělu správný průběh tělesných energíí a v důsledku tohoto normalizovaného energetického stavu značně stoupne samoregenerační schopnost našeho těla. Pak už je téměř jedno, jakou nemocí člověk trpí – pravděpodobnost, že své zdravotní problémy omezí, nebo se jich dokonce úplně zbaví, je velmi vysoká. Na věku v tomto případě nezáleží.

Dlouhodobý pobyt ve funkční pyramidě se však nedoporučuje – pravděpodobně z toho důvodu, že by si tělo na nové energetické prostředí zvyklo a při pobytu mimo pyramidu by pak nemuselo fungovat správně.

Existuje ještě jeden velmi důležitý důvod, proč nežít trvale ve funkční pyramidě:
Zmíněná frekvence vnitřní energie pyramidy (1,428 GHz) působí jako slabá mikrovlnka (ta pracuje na frekvenci 2,45 GHz). Tato frekvence způsobuje v pyramidě mumifikaci (viz vliv na potraviny), vysoušení vnitřní vlhkosti pyramidy, a tedy i odvodňování buněk živočichů. Je zajímavé, že dehydratace podle pozorování nepůsobí na živé rostoucí rostliny.
Psi a kočky se v pyramidě rychle zklidňují, najdou si „své“ místo a usnou. Hmyz, který vnikne do pyramidy, se shromažďuje v její horní části a tam rychle umírá. Zajímavé ale je, že pavouci přežívají.

Pozn.: Také určitá vnější místa okolo pyramidy působí diagnosticky (jižní a východní strana), nebo léčebně.

V duchovní rovině se člověk v pyramidě snadněji naučí přepínat do „programovacího módu člověka“, tedy do hladiny α (hladina alfa = mozková frekvence 7-14 Hz). Údajně u vysoce senzitivních lidí může dojít k tzv.osvícení (toto nemá nic společného s náboženstvím), ke změněnému vědomí – tj.stavu, kdy lze např. ovládat materii myslí (např.telekineze, telepatie, jasnovidectví, levitace apod.). Takové případy jsou jako rarity ve světě již známy).

A to může být jen začátek …