Pyramidy v Postoupkách
Místo pro Vaší léčebnou a duchovní transformaci – OTEVŘENO PRO VEŘEJNOST

Noc v pyramidě, dlouhodobé nájmy

Už od dávné historie lákalo lidi přespat v Egyptských pyramidách a zažít mystickou noc pod vlivem pyramidální energie. Mnoho významných osobností strávilo noc v egyptských pyramidách a hovořili o mystickém zážitku, který vedl k hlubokým vhledům a poznáním. Jak na Vás bude noc v pyramidě působit záleží především na Vašem vnitřním nastavení a přístupu. Například Napoleon Bonaparte strávil noc v Cheopsově pyramidě a ráno vyběhl zděšený…

Nabízíme Vám možnost strávit noc v pyramidě,

Vyberte si z následujících možností :

1. Noc v pyramidě ve skupině
Pravidelně vypisujeme noc v pyramidě pro veřejnost. Pokud máte zájem sledujte naší úvodní stránku webu. Maximální počet lidí je 12.

2. Noc v pyramidě pouze pro Vás či Vaše přátelé
Chcete být v pyramidě úplně sami? Zavolejte či napište si o vlastní Vám vhodný termín zde.

Slevy k pronájmu
V případě zájmu o dlouhodobé, léčebné pobyty, pronájmy pro vaše akce (meditace, přednášky, apod.) nebo pobyt pro skupinku 5 a více osob nás kontaktujte pro dohodnutí individuální ceny.

Vezměte si sebou
Podložku na spaní,  spacák a baterku. Jaké je vybavení pyramidy naleznete zde.

Jak a kde se spí
Pyramida má celkem pět podlaží. Doporučujeme udělat si krátkou meditaci a následně si vybrat místo, kde chcete spát. Leží se na zemi na podložce na spaní, kterou si přivezete, nebo na matraci či manželské posteli, jež jsou součásti vybavení pyramidy. Vrchní dvě patra mají na podlaze koberce. V celé pyramidě s výjimkou vstupního patra se chodí pouze v ponožkách či papučích.

Pyramida není vytápěná a z tohoto důvodu je v zimním období pro spaní uzavřena. Pokud jste otužilci a chcete i přes to strávit noc ve spacáku, napište či zavolejte nám – vše je možné 🙂