Pyramidy v Postoupkách
"Lidstvo by mělo neomezené možnosti, kdyby dokázalo omezit možnosti omezenců"

Jak vnímá energii pyramid léčitel René Müller

Slavnostního otevření pyramid v Postoupkách se účastnil i léčitel René Müller. Bezprostředně po návštěvě, jsme obdrželi jeho názor,
jak vnímá a cítí energii ve velké pyramidě.

 

Uvnitř v 1/3 – asi po hodině – se tělo přeladilo již plně na vibrace pyramidy a tak se skvěle se sytilo třetí oko a sedmá čakra – a tím celé tělo.
Pokud jsem zkoušel léčeni někoho, cítili iluze doteku bez doteku na vzdálenost třeba půl metru. Já osobně, když sestra mi nad hlavou zkoušela energii, jsem z 30 cm měl iluzi, že mi sahá na vlasy. Opakovaně jsem ji říkal, že vlasů se mi nemusí dotýkat.

Takže pyramida má duchovní dimenzi, tu může zesilovat ten, kdo umí s energii pracovat a kdo má otevřeny silné čakry, tj.  6 a 7 a vyšší.
Tak může hodně zesílit energii a pracovat s ní  …. a využít ji třeba na léčení.

Dále se hodně změní vnímání člověka, takže i ten cítí více a jinak energii díky otevřeni svého biopole. Pak je výsledek při léčení  několikanásobně vyšší než když z pyramidy vyjdeme ven. Dá se říct, že fungujeme na duchovní dimenzi až tak, že je hmatatelná a vytváří iluze doteku bez doteku.
Toto je možné díky vysoké hustotě energie uvnitř pyramidy, přítomnosti jiné dimenze a duchovním otevřením všech zúčastněných této dimenzi.

Vznikaly i iluze pohybu míče po těle, pokud se nad člověkem pohybovala ruka a vysílala na něj energie.
Takže léčeni „léčitele“ pyramida několikanásobně kvalitativně mění na vyšší obrátky.
Člověk tu energii využije, pokud má otevřeny čakry, kde právě pyramida má energii (takže 6. a 7.).
A když je podstata pyramidy duchovní – energie lehce mění i hmotu, kovy, … a je jedno, jaká je hustota materiálu, duchovní  změna jde přes vše lehce a nezáleží na hmotě. Takže kov nevytváří překážku, jen přes ni prostoupí energie a tak vniká např. i do krystal. mřížky při broušení žiletek.

Konec citace z emailu. Web p.Mullera je:  www.reiki.717.cz/