Pyramidy v Postoupkách
"Lidstvo by mělo neomezené možnosti, kdyby dokázalo omezit možnosti omezenců"

Chcete zahradní pyramidu?

Vlastní pyramida na zahradě
Mít vlastní pyramidu na zahradě, možnost kdykoliv jít meditovat, harmonizovat čakry, nechat léčit sebe nebo své nejbližší. Je to krásná představa a můžeme potvrdit, že není nad to mít pyramidu k dispozici kdykoliv pár metrů od svého domu.

Postavit pyramidu není tak jednoduché jak se na první pohled zdá. Musíte mít technické znalosti nejen k návrhu, ale i k samotné specifické realizaci stavby pyramidy. Počítejte s tím, že stavba pyramidy Vám vezme desítky až stovky hodin.

Postavíme Vám pyramidu na klíč
Postavili jsme několik pyramid, z nichž nejvyšší má 15 metrů. Všechny tyto znalosti jsme zúročili a připravili pro Vás pyramidu na klíč. Můžete si objednat prověřenou, již vícekrát realizovanou stavbu pyramidy včetně záruky. Nemusíte se o nic starat, trávit desítky hodin návrhem a stavbou. Stačí jen objednat a my Vám ji postavíme přímo na zahrádce.

Video ukázka pyramidy

Popis pyramidy 
Dřevěná nosná základna 4×4 m, vnější max.rozměr 4,25 x 4,25 m, stěny jsou z polykarbonátu /opál/. Vstupní otvor cca.125 x 60 cm v jedné stěně pyramidy – vysouvací odnímatelný poklop (jeho velikost je možno upravit dle požadavku zákazníka).
Vstup doporučujeme orientovat směrem k nejbližší nemovitosti nebo na východní stranu. Samostatná odnímatelná špice (pro letní větrání) se zesilovacím křišťálovým krystalem ve vrcholu. Na dohodnutou stranu je možno vsadit speciální ploché, svisle nahoru odklápěcí okno s převislým sklem o rozměrech 75 x 75 cm (není součástí dodávky). Na přání lze dodat vnitřní digitální teploměr s vlhkoměrem s velkým LCD displejem.

Montáž 
Postavíme Vám pyramidu na Vámi připravenou vodorovnou zahradní plochu pomocí 4 závrtných zemnících vrutů. Je možná po dohodě i montáž na předem připravený zděný/betonový přesně čtvercový sokl o vnějších rozměrech 4,05 x 4,05 m (nemusí být na betonovém základu), jehož výška pak značně zvyšuje vnitřní prostor v pyramidě.
V tomto případě může být i zpevněná podlaha, pokud nebude pyramida využívaná i jako skleník. Sokl musí být na horní straně s vodorovným vyváženým povrchem +- 0,5 cm a jedna stěna musí být orientována ve směru na magnetický sever /dle kompasu/.(Sokl vzhledem k technologickým časům nezhotovujeme, provede ho Váš zedník).

Cena 
Pyramidy včetně její montáže na místě  57 000,- Kč
Cena 1 okna včetně zabudování dle požadavku zákazníka  6 000,- Kč
Cena vnitřního LCD teploměru s vlhkoměrem   900,- Kč
Cena za dovoz pyramidy na místo montáže je 20,- Kč /1 km (počítá se cesta tam i zpět, vzdálenost dle výpočtu trasy na mapy.cz)
uvedené ceny jsou s DPH.

Dodací podmínky
Dodání do 1 měsíce od odsouhlasení provedení se zákazníkem a od zaplacení celé kupní ceny na účet dodavatele. Záruka na pyramidu je 3 roky. Předpokládaná životnost pyramidy je min.30 let.

Přijeďte se podívat na již hotovou pyramidu
Máte dotazy k pyramidě a její dodávce na klíč? Výrobu a montáž Vaší pyramidy zajistí firma pyramidydd – Dan Kalousek +420 608 284 375 . Pokud chcete vidět pyramidu ve skutečnosti, domluvte si s námi schůzku a přijďte nás navštívit do Postoupek u Kroměříže.